Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Myśliborzu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ostatnio dodane

Lp. Nazwa dokumentu
1 Informacja z przebiegu wykonania budżetu za I półrocze 2021 r.
2 Informacja o wyniku naboru - Referent ds. kadr i płac (OSiR Myślibórz) (14.09.2021 r.)
3 OBWIESZCZENIE - Burmistrz Myśliborza podaje do publicznej wiadomości informację o przystąpieniu do przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko z udziałem społeczeństwa dla planowanego przedsięwzięcia pn.: "Budowa Elektrowni Słonecznej 'Dalsze' wraz z infrastrukturą towarzyszącą zlokalizowanej na działce nr 37/1, 47/1 oraz 52/1 o mocy 45 MW (obręb Dalsze), gmina Myślibórz"
4 Informacja o wyniku naboru - stanowisko ds. kultury, sportu i rekreacji
5 Informacja o wyniku naboru - stanowisko ds. organizacji pozarządowych
6 OBWIESZCZENIE - Burmistrz Myśliborza podaje do publicznej wiadomości że w dniu 31 sierpnia 2021 r. zostało wszczęte postępowanie administracyjne na wniosek Edwarda Urbanowskiego z dnia 04.08.2021r., prowadzącego działalność pod firmą Zakład Ochrony Środowiska i BHP "B&E" z siedzibą w Myśliborzu, działającego z pełnomocnictwa Tomasza Stańczyca w sprawie wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla planowanego przedsięwzięcia pn.: "Budowa 13 budynków mieszkalnych jednorodzinnych z garażami na działkach o nr 1007, 21 i 19/2 obręb 2 m. Myślibórz"
7 OBWIESZCZENIE - Burmistrz Myśliborza podaje do publicznej wiadomości informację o przystąpieniu do przeprowadzenia oceny oddziaływania przedsięwzięcia na środowisko z udziałem społeczeństwa dla planowanego przedsięwzięcia pn.: "Budowa farmy fotowoltaicznej o mocy do 3,0 MW, składającej się z trzech instalacji do 1 MW każda wraz  z niezbędną infrastrukturą techniczną na działce nr 46 obręb Nawrocko"
8 ROZPORZĄDZENIE Nr 25/2021 Wojewody Zachodniopomorskiego z dnia 8 września 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie zwalczania afrykańskiego pomoru świń na terenie województwa zachodniopomorskiego
9 OBWIESZCZENIE - Burmistrz Myśliborza podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 9 września 2021 r. zostało wydane postanowienie o stwierdzeniu obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla planowanego przedsięwzięcia pn.: "Budowa Farmy Fotowoltaicznej o mocy do 35 MW wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną na działce o nr ewid. 675/4 obręb Sulimierz w gminie Myślibórz"
10 OBWIESZCZENIE - Burmistrz Myśliborza podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 6 września 2021 r. zostało wydane postanowienie o stwierdzeniu obowiązku przeprowadzenia oceny oddziaływania na środowisko dla planowanego przedsięwzięcia pn.: "Budowa farmy fotowoltaicznej zlokalizowanej na dz. nr 51/8 w obrębie Głazów, gmina Myślibórz"