Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Myśliborzu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego

EO.525.4.2021.BF

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego

Informujemy o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pt. „Memoriał Piotra Karweckiego” złożonej przez Miejski Klub Pływacki MYŚLIBÓRZ z siedzibą w Myśliborzu, ul. Armii Polskiej 24/1.

Uznając celowość realizacji zadania publicznego pt. „Memoriał Piotra Karweckiego” złożonego przez Miejski Klub Pływacki MYŚLIBÓRZ z siedzibą w Myśliborzu, ul. Armii Polskiej 24/1, na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego  i o wolontariacie (t.j. Dz. U. z 2020 r., poz. 1057 z późn. zm.) zamieszcza się ofertę na stronie internetowej miasta,  w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Myśliborzu w zakładce organizacje pozarządowe oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Myśliborzu.

Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 23 lipca 2021r. osobiście w formie pisemnej w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Myśliborzu ul. Rynek im. Jana Pawła II 1 lub drogą elektroniczną na adres: oks.umig@mysliborz.pl (skan z podpisem). 

Formularz z uwagami do złożonej w trybie art. 19 a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oferty dostępny jest na stronie www.bip.mysliborz.pl w zakładce ”organizacje pozarządowe” lub w Wydziale Edukacji i Spraw Organizacyjnych Urzędu Miejskiego w  Myśliborzu. pok. nr 219.

Myślibórz, dnia 16 lipca 2021 r.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Ananicz 16-07-2021 13:24
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Beata Fatyga 16-07-2021
Ostatnia aktualizacja: - 16-07-2021 13:24