Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Myśliborzu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

OBWIESZCZENIE - Burmistrz Myśliborza podaje do publicznej wiadomości informację, że w dniach 07-09 stycznia 2022 r. odbędzie się polowanie zbiorowe z udziałem myśliwych zagranicznych, organizowane przez Koło Łowieckie "Grzywacz" w Halinowie, obwód łowiecki nr 277

Myślibórz, dnia 31.12.2021 r.

GKOŚ.6150.9.2021.KS

OBWIESZCZENIE

Na podstawie art.42ab ustawy z dnia 13 października 1995 roku – Prawo łowieckie (t.j. Dz. U. z 2020 r. poz.1683 ze zm.) Burmistrz Myśliborza podaje do publicznej wiadomości informację, że w dniach 07-09 stycznia 2022 r. odbędzie się polowanie zbiorowe z udziałem myśliwych zagranicznych, organizowane przez Koło Łowieckie „Grzywacz” w Halinowie, obwód łowiecki nr 277. Informacja o polowaniu stanowi załącznik do obwieszczenia.

Ponadto informuje się, iż właściciel, posiadacz lub zarządca gruntu, w terminie nie krótszym niż 3 dni przed planowanym terminem rozpoczęcia polowania zbiorowego, może zgłosić sprzeciw wraz z uzasadnieniem do Burmistrza Myśliborza. W sprzeciwie właściciel, posiadacz lub zarządca gruntu powinien wskazać nieruchomość poprzez podanie dokładnego adresu, a w przypadku gdyby takiego adresu nie było – numer działki ewidencyjnej i obrębu.

Burmistrz zawiadamia niezwłocznie dzierżawcę lub zarządcę obwodu łowieckiego o wniesionym przez właściciela, posiadacza lub zarządcę gruntu sprzeciwie do organizowanego polowania zbiorowego, przekazując mu ten sprzeciw wraz z uzasadnieniem.

Dzierżawca albo zarządca obwodu łowieckiego przy organizacji polowania zbiorowego uwzględnia sprzeciw, gdy wykonywanie polowania będzie zagrażało bezpieczeństwu lub życiu ludzi.

Dzierżawca albo zarządca obwodu łowieckiego obowiązany jest przed planowanym terminem rozpoczęcia polowania zbiorowego oznakować obszar tego polowania tablicami ostrzegawczymi.

Z up. Burmistrza
p.o. Naczelnik Wydziału
/-/ Danuta Downarowicz

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Ananicz 31-12-2021 13:32
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Krzysztof Siemaszko 31-12-2021
Ostatnia aktualizacja: - 31-12-2021 13:32