Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Myśliborzu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego

EKSiP. 525.5.2022.MB

Ogłoszenie o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego

Informujemy o możliwości zgłaszania uwag do oferty na realizację zadania publicznego pt. „ XI Wojewódzkie Zawody Pływackie Seniorów. Moja Mała Olimpiada” złożonej przez Myśliborski Uniwersytet Trzeciego Wieku, 74-300 Myślibórz, ul. Spokojna 22.

Uznając celowość realizacji zadania publicznego pt. „ XI Wojewódzkie Zawody Pływackie Seniorów. Moja Mała Olimpiada.” złożonego przez Myśliborski Uniwersytet Trzeciego Wieku, 74-300 Myślibórz, ul. Spokojna 22  na podstawie art. 19a ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (t.j. Dz.U. z 2020r., poz., 1057, z pózn. zm. ) zamieszcza się ofertę na stronie internetowej miasta, w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Myśliborzu w zakładce organizacje pozarządowe oraz na tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego w Myśliborzu.

Uwagi do oferty można zgłaszać do dnia 26 maja 2022 r. osobiście w formie pisemnej  w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miejskiego w Myśliborzu ul. Rynek im. Jana Pawła II 1 lub drogą elektroniczną na adres: oks1.umig@mysliborz.pl (skan z podpisem). 

Formularz z uwagami do złożonej w trybie art. 19 a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie oferty dostępny jest na stronie www.bip.mysliborz.pl w zakładce ”organizacje pozarządowe” lub w Wydziale Edukacji, Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miejskiego w Myśliborzu. pok. nr 219.

Burmistrz
/-/ Piotr Sobolewski


Myślibórz, dnia 19 maja 2022 r.        

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Ananicz 19-05-2022 14:53
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Martyna Bogucka 19-05-2022
Ostatnia aktualizacja: - 19-05-2022 14:53