Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Myśliborzu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Informacja o konsultacjach społecznych dotyczących projektu rewitalizacji Parku Miejskiego im. Armii Krajowej w Myśliborzu w dniu 21.12.2020 r.

Informujemy, że dnia 21 grudnia 2020 roku o godzinie 16:00 odbędzie się prezentacja on-line z autorem koncepcji rewitalizacji Parku Miejskiego im. Armii Krajowej w Myśliborzu w ramach konsultacji społecznych.

Transmisja będzie dostępna na kanele YouTube telewizji TVB24 oraz na profilu Facebook Telewizji TVB24.

Regulamin przeprowadzenia konsultacji społecznych w formie prezentacji on-line z autorem koncepcji rewitalizacji Parku Miejskiego im. Armii Krajowej w Myśliborzu, określa zasady i tryb przeprowadzenia konsultacji z mieszkańcami, organizacjami pozarządowymi, przedsiębiorcami, instytucjami oraz innymi podmiotami działającymi na terenie Gminy Myślibórz. 

1. Zgodnie z zarządzeniem nr BR.0050.164.2020.IPP z dnia 20 listopada 2020 r. w sprawie zmiany zarządzania Nr BR.0050.158.2020.IPP Burmistrza Myśliborza z dnia 21 października 2020 r. w sprawie ogłoszenia konsultacji społecznych dotyczących projektu rewitalizacji Parku Miejskiego im. Armii Krajowej 
w Myśliborzu przeprowadza się prezentację on-line jako dodatkową formę konsultacji.
2. Nadzór merytoryczny oraz organizacyjny nad przebiegiem prezentacji on-line zapewnia Urząd Miejski 
w Myśliborzu.
3. Przeprowadzenie prezentacji on-line odbędą się z udziałem autora koncepcji parku tj. Joanną Szydłowską – Projektantką.
4. Informacja o terminie daty przeprowadzenia konsultacji społecznych w formie prezentacji on-line, zostanie podana do publicznej wiadomości na minimum 7 dni przed wyznaczonym terminem prezentacji on-line poprzez ogłoszenie zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy, na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu, a także na stronie internetowej Gminy. Wskazane jest informowanie o konsultacjach również poprzez ogólnodostępne media lokalne, ogłoszenia na terenie miasta oraz w inny sposób zapewniający szeroki dostęp społeczny.
5. Termin konsultacji społecznych w formie prezentacji on-line wyznaczono na dzień 21 grudnia 2020 r. 
na godz. 16:00. 
6. Poniżej przedstawia się harmonogram czasowy konsultacji społecznych w formie prezentacji on-line:
• 16:00 – 16:10    – Wprowadzenie,
• 16:10 – 16:30    – Pokaz prezentacji multimedialnej z jednoczesnym omówieniem,
• 16:30 – 17:20    – Zadawanie pytań i udzielanie odpowiedzi,
• 17:20 – 17:30    – Podsumowanie i zakończenie prezentacji.
7. Konsultacje społeczne odbędą się w formie prezentacji on-line via kanał YouTube telewizji TVB24 (https://www.youtube.com/user/TVB24news). Transmisja będzie dostępna również w mediach społecznościowych na profilu Facebook Telewizji TVB24.
8. Zadawanie pytań odbywa się poprzez wysłanie wiadomości tekstowej na kanale YouTube Telewizji TVB24 (https://www.youtube.com/user/TVB24news) oraz na profilu Facebook Telewizji TVB24 (https://pl-pl.facebook.com/telewizjatvb24/), na której prowadzona jest transmisja prezentacji on-line. Warunkiem zadawania pytań jest posiadanie konta w serwisie YouTube lub profilu na Facebooku.
9. Na pytania będzie udzielana odpowiedź po przedstawieniu prezentacji w kolejności chronologicznej pojawienia się pytania.
10. Z przeprowadzonych konsultacji społecznych w formie prezentacji on-line zostanie sporządzony protokół, który zostanie dołączony do zebranych zgłoszonych uwag/opinii/wniosków do koncepcji rewitalizacji parku.
11. Wskazuje się, że zadane podczas spotkania pytania nie są wnioskami do koncepcji rewitalizacji parku. Wnioski/uwagi należy składać w sposób wskazany w zarządzeniu BR.0050.158.2020.IPP z dnia 
21 października 2020 r. tj. poprzez złożenie formularza w formie pisemnej w Urzędzie Miejskim 
w Myśliborzu, ul. Rynek im. Jana Pawła II 1, 74-300 Myślibórz – w Biurze Obsługi Interesanta lub przesłanie 
w formie elektronicznej na adres inwestycje2.umig@mysliborz.pl, w temacie wpisując: Myślibórz – rewitalizacja Parku Miejskiego im. Armii Krajowej w Myśliborzu.
12. Spotkanie będzie utrwalane poprzez zapis dźwięku i obrazu.
13. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za treści zawarte w pytaniach oraz ich formę.
14. Wszelkie zachowania wykraczające poza przyjęte zasady, normy współżycia społecznego i prawo nie będą akceptowane. Uczestnicy nie mogą wygłaszać opinii, tez i poglądów nawołujących do nienawiści lub dyskryminacji jakichkolwiek osób na tle politycznym, rasowym, kulturowym, etnicznym, wyznaniowym, światopoglądowym, religijnym lub ze względu na płeć. Ponadto niedopuszczalne jest propagowanie ideologii i symboliki związanej z ustrojami totalitarnymi. Organizator zastrzega sobie możliwość usuwania wypowiedzi naruszających zasady wskazane powyżej.
15. Organizator prezentacji zastrzega sobie prawo do zmiany terminu.

Załączniki do pobrania

Pobierz Rozpakuj
Pobierz spakowane pliki Rozpakuj pliki i pobierz

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Ananicz 14-12-2020 14:55
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Anna Szemiot-Trzecka 14-12-2020
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Ananicz 14-12-2020 14:55