Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Myśliborzu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu uchwały Rady Miejskiej w Myśliborzu w sprawie "Programu współpracy Gminy Myślibórz z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016."

Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe, do wzięcia udziału w konsultacjach projektu uchwały Rady Miejskiej w Myśliborzu w sprawie "Programu współpracy Gminy Myślibórz z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016."

Na podstawie art. 5 ust. 5 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 roku o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie (Dz. U. z 2010r. Nr 234, poz. 1536 ze zm.) oraz zgodnie z uchwałą Nr X/48/2011 Rady Miejskiej w Myśliborzu z dnia 29 marca 2011r. w sprawie szczegółowego sposobu konsultowania projektów aktów prawa miejscowego z organizacjami pozarządowymi i innymi podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz zaprasza wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe,do wzięcia udziału w konsultacjach

Uprawnieni do reprezentacji przedstawiciele organizacji pozarządowych i podmiotów wymienionych w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, mogą składać pisemne opinie dotyczące konsultowanego projektu uchwały Rady Miejskiej w Myśliborzu w sprawie „Programu współpracy Gminy Myślibórz z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2016.”
Miejsce składania opinii – Biuro Obsługi Interesantów Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu, Rynek im. Jana Pawła II 1.

Termin składania opinii – do 7 października 2015 r.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Ananicz 30-09-2015 10:54
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Małgorzata Barc 30-09-2015
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Ananicz 30-09-2015 10:57