Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Myśliborzu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów, które umożliwią wykorzystanie odnawialnych źródeł energii

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie projektów, które umożliwią wykorzystanie odnawialnych źródeł energii. Preferowane jej źródła to biomasa, biogaz i energia słoneczna.

W ramach działania 2.10 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego, dofinansowywane będą projekty zwiększające produkcję energii z OZE poprzez zastępowanie źródeł konwencjonalnych – źródłami odnawialnymi.

Na dofinansowanie projektów przeznaczono kwotę 75,2 mln zł. Maksymalny poziom dofinansowania sięga 85% kosztów kwalifikowanych a minimalny wkład własny to 15 % wartości, w zależności od tego czy występuje pomoc publiczna w projekcie.

Wnioski o dofinansowanie projektów można składać od dnia 31 stycznia do dnia 28 lutego 2017 r.

 

Więcej informacji na temat dofinansowania znajduje się na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie - www.wfos.szczecin.pl/1450.

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Ananicz 31-01-2017 10:03
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Damian Matusiak 31-01-2017
Ostatnia aktualizacja: - 31-01-2017 10:03