Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Urząd Miejski w Myśliborzu
System Rada

System Rada
Profile Radnych, komisje, interpelacje, kalendarz posiedzeń.

System eBoi

eBoi
Jak załatwić sprawę?

System eWrota

eWrota
BIPy jednostek organizacyjnych.

OGŁOSZENIE Burmistrza Miasta i Gminy Myślibórz o naborze wniosków na dofinansowanie zadań z zakresu usuwania azbestu

Burmistrz Miasta i Gminy Myślibórz informuje, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłosił nabór wniosków na dofinansowanie zadań z zakresu usuwania azbestu i wyrobów zawierających azbest. Dofinansowanie adresowane jest do jednostek samorządu terytorialnego (gmin) z terenu województwa zachodniopomorskiego.

Gmina Myślibórz planuje wystąpić z wnioskiem do WFOŚiGW w Szczecinie na dofinansowanie zadania, obejmującego odbiór, transport i unieszkodliwianie odpadów zawierających azbest, znajdujących się na nieruchomościach, stanowiących własność osób fizycznych, wspólnot mieszkaniowych, jednostek i zakładów budżetowych, położonych na terenie gminy Myślibórz.

W związku z powyższym, wnosi się o składanie stosownych wniosków na adres Urzędu Miasta i Gminy w Myśliborzu, ul. Rynek im. Jana Pawła II 1, 74-300 Myślibórz, w terminie do dnia 31 marca 2017 r. 
Formularz wniosku można pobrać w tut. Urzędzie, w Wydziale Rolnictwa, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska (pok. 114, parter) lub ze strony internetowej www.bip.mysliborz.pl (zakładka: Druki do pobrania » Wydział Rolnictwa, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska).

Szczegółową informację o naborze wniosków, można uzyskać pod numerem telefonu 957479174 lub bezpośrednio w tut. Urzędzie, w Wydziale Rolnictwa, Gospodarki Gruntami i Ochrony Środowiska (pok. 114, parter).
 

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Tomasz Ananicz 31-01-2017 13:12
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: Damian Matusiak 31-01-2017
Ostatnia aktualizacja: Tomasz Ananicz 31-01-2017 13:12